orangeries ringo ovalia slide

Oranžerijos

Oranžerija, paviljonas, šiltnamis. Nors jų formos skiriasi, bet funkcija gali būti ta pati. Kvadrato formos, apvalus ar stačiakampis stiklo statinys gali būti naudojamas ir kaip šiltnamis, ir kaip oranžerija. Įprastas formas užpildykite neįprastu turiniu!

Oranžerija ar paviljonas – tai šalia namo stovintis nedidelis lengvos konstrukcijos, išskirtinės formos statinys, kuris ne tik puoš jūsų kiemą ar sodą. Jame galėsite mėgautis pačia įvairiausia laisvalaikio veikla išpuoselėtoje jūsų sodo aplinkoje. Išpopuliarėję XIX a., oranžerijos bei paviljonai ir šiandien mėgstami tų, kurie ieško netradicinių, išskirtinių, įdomesnių sodo statinio sprendimų. Jei jūsų namuose nėra galimybės įrengti verandą, stoginę ar terasą, jaukiausiame jūsų kiemo ar sodo kampelyje pastatykite oranžeriją ar paviljoną ir mėgaukitės gamta net ir vėsiu oru. Susikurkite idealią vietą kvapniai rytinei kavai ar jaukiam vakarui.


UAB GARDENIS gamina ALUVILLA prekės ženklo aliuminio konstrukcijos ir stiklo ar/ir polikarbonato dangos oranžerijas-šiltnamius.

ALUVILLA logo new small

 

 

Kaip užsisakyti patikusį gaminį?


Kvietimas. Įsigijote "Gardenio" oranžeriją ar paviljoną? Maloniai kviečiame pasidalinti savo nuomone, nuotrauka ar vaizdo įrašu, kaip ją įrengėte, kaip naudojate. Atsiųskite mums el.paštu info@gardenis.lt arba į mūsų Facebook paskyrą. Iš anksto dėkojame!

"Ringo" - apvali

Dvylikos briaunų apvali oranžerija ar šiltnamis

"Ovalia" - dvylikakampė

Erdvi pailgos formos oranžerija ar šiltnamis

"Tetra"- keturkampė

Keturkampė oranžerija ar šiltnamis