baseinas baseinu uzdanga

Kiemo statiniai

Tvirtos aliumininės konstrukcijos - puikus sprendimas norintiems savo sode įsirengti ne tik šiltnamį, oranžeriją ar stoginę, bet ir bet kurios kitos paskirites sodo statinį.

Kiemo nameliai (sandėliukai) - statinys, kurio prireikia ir mažame, ir didesniame kieme. Jei ieškote šiuolaikiško dizaino, tvirto, ilgalaikio ir priežiūros nereikalaujančio kiemo namelio įvairiems įrankiams, smulkiajai sodo technikai, augalų priežiūros reikmenims, dviračiams, sodo baldams ir kitiems daiktams laikyti - siūlome įvertinti mūsų gaminį kiemo namelį-sandėliuką "ALTO".

Turite kieme baseiną, bet pabodo iš jo valyti lapus, vabzdžius, bei norisi šiltesnio vandens, daugiau komforto išlipus iš vandens? Negalite maudytis baseine, kai lauke lyja ar vėjuota? Aliuminio konstrukcijos ir stiklo ir/ar polikarbonato dangos pagalba padėsime jums išspręsti šias problemas.

Voljeras, narvas ar aptvaras jūsų mylimiems augintiniams (papūgoms, fazanams, šunims, kt.) leis šiltuoju metų sezonu mėgautis grynu oru, tuo pačiu apsaugos nuo pavojų. 


Išsakykite mums savo pageidavimus, o mes pasiūlysime jums tinkamiausią formos, tvirtumo, medžiagų ir kainos santykio sprendimą.

Baseinų uždangos

Mes jums siūlome patiems išsirinkti baseino uždangos formą ir medžiaga...

Voljerai

Erdvūs voljerai jūsų augintiniams (žinduoliams, paukščiams, ropliams i...